Lastik VS

Dünyada, tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanmış en kaliteli markaları en uygun fiyata satan L...

Lastik VS

Dünyada, tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanmış en kaliteli markaları en uygun fiyata satan Lastik Vs markası 2007 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir..

Lastik bugün 67 ilde 150’yi aşkın bayiye ulaşarak sektörde Türkiye'nin ilk çok markalı bayilik sistemini oluşturmuştur.

Lastik Sektörünün geleceğini temsil eden bu çok markalı bayilik sistemi ‘’Birlikten Kuvvet Doğar’’ prensibiyle, öncelikle satın alırken kazanmanıza olanak sağlıyor. Tüm büyük markalardan avantajlı satın alma imkanlarını sunmasının yanı sıra, lastik harici ek ürün ve hizmetlerle karlılığınızı da artırıyor.

Lastik Vs’nin iş ortaklarına sunduğu SAP B1 muhasebe sistemi ve bilgi işlem alt yapısı sayesinde de küçük ticari işletmelerin finansal işlemlerini tek tuşla rahatlıkla yönetmesini sağlıyor ve ticari risklerini en aza indirerek karlı noktalar haline getiriyor.


Garanto

Bağımsız ve Tarafsız Araç Ekspertizi Garanto ‘’İkinci El Araçlara Bağımsız ve Tarafsız Ekspertiz Raporu’' veren Türkiye’de kurulmuş ilk yaygın ekspertiz ağı.

Araç satıcıları ile araç alıcıları arasında bir güven köprüsü oluşturan Garanto ile araçların 150 farklı noktası Garanto Uzmanları tarafından kontrol edilir, tarafsız olarak skorlanır ve ikinci el araç sertifikası verilir.

Autoveritas Kalite Güvence Sistemleri’nin, Garanto markası altında sunduğu hizmetlerin kalitesi ve araç denetim ve sertifikasyon süreçleri, TÜRKAK’a (Türk Akreditasyon Kurumu) bağlı olan FQC/First Quality Certification tarafından ISO:9001 Kalite Belgesi ve TGA/DAR akreditasyonu almıştır.

Fix Auto

Fix Auto, 20 yıllık tecrübesi, dünya çapında 360’ın üzerinde hasar onarım merkezi, 2000 çalışanı ve onardığı 2 milyonu aşkın araçla, hasar onarımında bir dünya devi.

Autority Group 2015 yılında, dünyanın lider ‘’Oto Tamir ve Bakım’’ markası olan Fix Auto ile Türkiye’de faaliyetlere başlamıştır. Ülkemize yepyeni bir hasar onarım konsepti getiren Fix Auto Türkiye, hasar onarım servislerinin yüksek fiyatları ve oto sanayi sitelerindeki yetersiz koşulları ortadan kaldırmak için yola çıktı.

Fix Auto Türkiye, arkasındaki küresel Know-how ve tecrübeyle, müşterilerine hem güven, hem fiyat avantajı sunuyor. Uluslararası lider sigorta şirketleri ile anlaşmalı, yüksek standartlarda iş üreten Fix Auto, iş ortaklarına değer katarak, hasar onarım alanı içine giren tüm hizmetleri bir çatı altında Avrupa standartlarına uygun maliyetlerle vermektedir.


Speedy

‘’En Yetkili Özel Servis‘’ Speedy otomotiv sektöründeki herkese, deneyimlerini global ve kurumsal bir marka ile karlı bir yatırıma dönüştürme fırsatı sunuyor.

Japon devi Bridgestone çatısı altında dünya çapında 17 ülkede 600’e yakın servis noktasıyla faaliyet gösteren Speedy, 2003’ten bu yana Türkiye’de Autority Group bünyesinde hızlı araç bakım ve servis hizmeti sunuyor.

Speedy Master Franchise olan Speedy Türkiye, Bulgaristan, Romanya, KKTC, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan, İran, Irak ve Suriye’yi kapsayacak şekilde Franchise verme hakkına sahiptir.


Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Bizimle Email, telefon veya internet formu aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz..
İletişime Geç